İade İşlemi:

 

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde, para iadesi isteyen müşterilerimiz 7 gün içerisinde ürün iadesi gerçekleştirebilirler. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, iade süreniz 30 gündür. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz.
 

 -İade edeceğiniz ürün için banucahobimarket.com sitemiz üzerinden "Hesabım - İade Teleplerim - Yeni Talep Oluştur" iade talep formunu doldurmanız halinde iade kodunuz sizlere verilecektir. İade Kodunuz, mail ve sms olarak da iletilecektir. Sizlere gelen iade kodunuz ile birlikte anlaşmalı kargo firmamızla iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  -İade edeceğiniz ürünü, faturanızın "İade Formu" bulunan nüshasını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte ürün üzerinde bulunan etiketi kopmamış şekilde, MNG Kargo (444 06 06) ile göndermenizi rica ederiz. İadenizin bize daha sağlıklı ulaşması için gönderinizi Banuca Sanat Atölyesi anlaşması üzerinden yaptığınızdan emin olunuz.

 

 

 

 

*Aras Kargo Dışında Başka Bir Kargo Yapılan Karşı Ödemeli İadeler Kabul Edilmemektedir..

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR